Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Karanténa - 2. E, 4. A, 5. A

Karanténa - 2. E, 4. A, 5. ADatum konání:
8.2.2022

 

Vážení rodiče, milí žáci,

 

vzhledem k pozitivně testovaným žákům/žákyním naší školy ve třídách 2. E, 4. A a 5. A na nemoc COVID-19 Vás informujeme o postupu, který určila Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje. Žákům (jejich zákonným zástupcům), kteří byli ve čtvrtek 3. února 2022 ve škole, bude nejspíše v nejbližší době doručena SMS zpráva s příslušnými pokyny k související karanténě.

 

Karanténa by podle KHS měla pro žáky bez příznaků trvat do úterý 8. února 2022 včetně. Žáci, kteří by měli příznaky respiračního onemocnění, musí však pro ukončení karantény absolvovat PCR test s negativním výsledkem. Vše by mělo být upřesněno v SMS zprávě, kterou zákonný zástupce žáka obdrží od centrálního dispečinku. Více informací naleznete naleznete na těchto odkazech: 2. E4. A5. A

 

Upozorňujeme rodiče žáků, kteří budou v karanténě, aby svým dětem odhlásili obědy u vedoucí ŠJ na emailu jana.jezkova@2zsjh.cz nebo na tel.: 384 361 509. Pokud si oběd ponechají přihlášený, mohou si jej vyzvednout v daný den vždy v čase od 11:00 do 11:30 hodin.

  

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Jan Javorský, ředitel školy