Drobečková navigace

Úvod > Ze života školy > 3. E na dopravním hřišti

3. E na dopravním hřišti



Datum konání:
26. 5. 2026
Na Den dětí vyrazili žáci 3.E na dopravní hřiště. Tam se rozdělili na dvě skupiny – jedna si šla projít dopravní značky a věnovala se teorii, druhá si nasadila přilby a vyrazila na tréninkové silnice. Potom se skupiny prohodily. 
Dětem nepřekáželo ani špatné počasí a procvičily si pravidla silničního provozu. Byl to takový trénink na příští rok, kdy na hřiště vyrazí znovu a pokusí se získat řidičák na kolo.