Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Škola ve čtvrtek nadále uzavřena

Škola ve čtvrtek nadále uzavřenaDatum konání:
1.10.2020

Aktuální informace (30. 09. 2020, 21:00 hodin)

Vážení rodiče, vážení žáci,
 
bohužel do této chvíle žádný z našich testovaných pedagogů neobdržel výsledek odběrového testu na COVID-19 ze dne 29. září 2020. Do poslední chvíle jsme vyčkávali na výsledky testů s cílem, abychom mohli školu zítra otevřít, bohužel pro ukončení karantény je nutný negativní výsledek testu na COVID-19. Snažili jsme se podniknout všechny kroky pro to, abychom mohli co nejdříve zahájit výuku, nebo abychom měli jasné informace o termínu ukončení karantény pedagogického sboru, které pak můžeme předat rodičům a žákům naší školy. 
 
Bohužel i přes průběžnou komunikaci se zapojenými orgány a optimistické prognózy doposud výsledky testů nemáme, nelze proto naše pedagogy zatím uschopnit a nemůžeme tudíž zítra (čtvrtek 1. října 2020) naši školu otevřít pro běžnou výuku. Škola tak zůstane zítra pro žáky uzavřena. O případném obnovení výuky od pátku 2. října 2020 Vás budeme během zítřka průběžně informovat, sledujte proto prosím i nadále naše webové stránky a svoji emailovou poštu.
 
V karanténním provozu tak zůstane i nadále školní družina, a to v čase od 06:00 do 14:00 hodin. Zájemci o prodloužení ošetřovného se mohou zastavit v sekretariátu školy v čase od 07:30 do 15:30 hodin.
 
Děkujeme za Vaši trpělivost v této pro všechny zúčastněné strany nepříjemné situaci.
 
Mgr. Jan Javorský, ředitel školy