Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Přerušení provozu ŠJ

Přerušení provozu ŠJDatum konání:
12.6.2024

 

Vážení rodiče, milí žáci,

 

ve středu 12. června 2024 bude po celý den z důvodu prací na vodovodní síti společnosti ČEVAK a.s. přerušena dodávka vody a bude tak uzavřen provoz školní jídelny. Z tohoto důvodu bude stravování žáků v tento den zajištěno formou balíčku (obložená houska, pitíčko, ovoce), a to v ceně oběda. 

 

Žáci v nejbližších dnech obdrží od svých třídních učitelů přihlášky ke stravování formou balíčku. Pokud máte zájem, aby se Vaše dítě v tento den stravovalo formou balíčku, odevzdejte prosím prostřednictvím svého dítěte vyplněnou přihlášku třídnímu učiteli do pátku 7. června 2024. Objednávka balíčku bude probíhat pouze písemnou formou, veškeré elektronické objednávky pro tento den budou stornovány. Výdej balíčku se týká pouze žáků, kteří se stravují ve školní jídelně.

 

Odstávka vody se dotkne také hlavní budovy školní družiny a areálu ZUŠ Vítězslava Nováka, z tohoto důvodu bude v tento den výuka tříd 1. E a 3. E probíhat v hlavní budově školy, stejně tak všechna oddělení školní družiny včetně ranního provozu budou přesunuta v tento den do hlavní budovy. V příštím týdnu Vás budeme ohledně tohoto přesunu kontaktovat ještě s bližšími informacemi. Provoz hlavní budovy školy na adrese Janderova 160 nebude přerušen ani omezen.

 

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Jan Javorský, ředitel školy