Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Příprava na distanční výuku

Příprava na distanční výukuDatum konání:
25.9.2020

 

Vážení žáci, vážení rodiče,

 

jak jistě víte a sami vnímáte, současná epidemiologická situace v souvislosti s COVID-19 se nevyvíjí příliš pozitivně a z tohoto důvodu může v budoucnu vláda ČR přijmout podobná opatření, jaká byla zavedena na jaře 2020. V oblasti školství by tak mohlo dojít k jistému omezení prezenčního vzdělávání na školách a k znovuzavedení distanční výuky.

 

Náš pedagogický sbor si této situace je plně vědom a proto se již od začátku letošního školního roku připravujeme na možnost, že by tato opatření v určité podobě byla skutečně zavedena. Určitou zkouškou je pro nás už i současný stav, kdy je naše škola od 24. září 2020 uzavřena z důvodu karantény většiny pedagogického sboru.

 

Na tomto odkazu naleznete některé kroky, kterými se škola na případné distanční vzdělávání připravuje. Současně však upozorňujeme, že veškerá přijatá opatření musí být v souladu s případnými pokyny MŠMT. Přes všechny okolnosti stále věříme, že školy zůstanou i nadále otevřené, avšak i tak příprava na distanční vzdělávání z naší strany stále probíhá. V případě, že bude skutečně zavedeno, budou jednotlivé kroky ještě dále upřesněny. 

Mgr. Jan Javorský, ředitel školy