Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Příprava žáků 9. ročníku k přijímacím zkouškám

Příprava žáků 9. ročníku k přijímacím zkouškámDatum konání:
4.5.2020


Vážení rodiče, milí žáci,

v souladu s usnesením vlády ČR č. 491 ze dne 30. dubna 2020 začne od 11. května 2020 probíhat na naší škole příprava žáků 9. ročníku k přijímacím zkouškám na střední školy. Příprava bude dobrovolná a bude zaměřena na jednotnou přijímací zkoušku z českého jazyka a matematiky. Příprava bude probíhat max. po 15 členných skupinách žáků naší školy a plánujeme, že bude realizována v pevně stanovených časech 2 – 3 x týdně, a to vždy v daný den po 1 hodině za každý předmět.

Žáka lze k přípravě na přijímací zkoušky přihlásit do čtvrtka 7. května 2020 do 10:00 hodin, poté již přihlášení nebude možné. Předběžné informace k přípravě na přijímací zkoušky naleznete zde - pokud Vaše dítě k přípravě přihlásíte, obdržíte další informace s podrobnějšími organizačními pokyny ke konci tohoto týdne. Zde naleznete čestné prohlášení, jehož odevzdání škole je nutnou podmínkou zahájení přípravy.

 

Naše škola také připravuje od 25. května 2020 v souladu s pokyny MŠMT vzdělávání žáků 1. stupně - podrobnější informace o podmínkách a organizaci vzdělávání budou zveřejněny v následujících dnech.