Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vklad záloh do elektronických pokladniček

Vklad záloh do elektronických pokladničekDatum konání:
2.1.2020

Vážení rodiče,

pokud jste dosud nevložili zálohy do školních elektronických pokladniček, učiňte tak prosím v nejbližší dohledné době. Současně upozorňujeme na zadání správného čísla účtu a variabilního symbolu (oboje je jiné než v případě plateb stravného v ŠJ).

Podrobnější informace naleznete ZDE.png


board_cicrcle_30.png

orange_dot_l[36].png Školní program – „elektronické pokladničky“Vážení rodiče,
dovolujeme si Vás požádat o zaslání zálohy 1.000 Kč (= přibližná částka na pololetí) na konto Vašeho dítěte do elektronického systému plateb za školní akce. Pokud vám finanční situace dovolí, je možné složit zálohu ve výši 2.000 Kč na období celého školního roku. Uvedená záloha, která je předběžná, by měla být dostačující na pokrytí potřebných nákladů (pracovní sešity, kulturní pořady apod.).

Výše zálohy může být ze strany školy během školního roku upravena (např. lyžařský výcvikový kurz, exkurze…). Zůstatek z ukončeného školního roku se automaticky převádí na nový školní rok. V případě, že bude Vaše dítě docházet do školní družiny, jejíž poplatek je taktéž strháván v rámci elektronického systému plateb, je potřeba k záloze připočíst 500 Kč za každé pololetí.
Systém hlídá spodní hranici finančních prostředků na kontu žáka. Pokud konto klesne pod tuto hranici (min. 100 Kč), budete na tuto skutečnost upozorněni e-mailem, popřípadě třídním učitelem. Poté bude zapotřebí konto navýšit, aby Vaše dítě mělo dostatek prostředků pro platby. Příslušné údaje k platbě najdete ve školním programu. Návod k registraci do programu naleznete na stránkách školy na tomto odkazu: https://www.2zsjh.cz/elektronicke-pokladnicky