Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výsledky zápisu do 1. ročníku

Výsledky zápisu do 1. ročníkuDatum konání:
25.4.2023


Vážení rodiče, mílí uchazeči,

 

v úterý 4. dubna 2023 se konal zápis do 1. ročníku ve školním roce 2023/2024. Jeho výsledky včetně seznamu přijatých uchazečů naleznete zde. Jednotliví uchazeči jsou uvedeni pod registračním číslem, které obdrželi při elektronické registraci k zápisu - registrační číslo bylo uvedeno na žádosti o přijetí a také v potvrzovacím emailu, který Vám dorazil obratem po registraci. Rozhodnutí o přijetí si mohou rodiče přijatých žáků od 2. května 2023 vyzvedávat v sekretariátu školy.

 

Pokud uchazeč žádal o odklad povinné školní docházky a má v seznamu přijatých uchazečů uvedeno "Podaná žádost o odklad PŠD", znamená to, že dosud škole nedodal všechny povinné náležitosti, tj. doporučující posouzení příslušného školského poradenského zařízení nebo doporučující posouzení odborného lékaře či klinického psychologa.

 

Rozdělení přijatých uchazečů do jednotlivých tříd bude zveřejněno v průběhu května 2023. Současně připomínáme, že ve středu 7. června 2023 se bude od 16:00 hodin konat informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků. Bližší informace budou ještě sděleny na webových stránkách školy.

 

V případě dotazů se neváhejte telefonicky obrátit na vedení školy na tel.: 384 361 911.