Úvod > Ze života školy > Okresní kolo florbale kat. III

Okresní kolo florbale kat. III

Okresní kolo ve florbale-kategorie III ( 6.-7. ročníky )

V čtvrtek 19. října 2023 proběhlo Okresní kolo ve florbale ve Sportovní hale Jindřichův Hradec pro žáky 6.-7. tříd. Soutěže se zúčastnilo celkem 10 škol ( 2., 3., 5. a 6. ZŠ J. Hradec; ZŠ Nová Bystřice; ZŠ Slavonice; Gymnázium Dačice; ZŠ Nová Včelnice; 1. ZŠ Třeboň; ZŠ Deštná).

Hrálo se ve dvou skupinách, systémem každý s každým, kde se určilo pořadí dle dosažených bodů, skóre a vzájemných zápasů. Po ukončení zápasů ve skupinách proběhlo semifinále, kdy se utkal vítěz jedné skupiny proti druhému v pořadí z druhé skupiny (vítězové těchto zápasů pak sehráli FINÁLE).

Náš tým ve složení: Vojtěch Hanefl a Dominik Šalek (6.A); Oliver Štefl, Radim Fitz, Lukáš Valek, Šimon Vrba, Ondřej Hrádek, Zbyněch Brosch, Jakub Komínek, Matyáš Ondřej a Adam Klaubauf (7.B) se umístil na 3. místě v základní skupině a v celkovém hodnocení skončil na pěkném 5. místě.

I přesto, že se nám letos nepodařilo postoupit do finále a mít možnost bojovat o postupu do krajského kola, děkujeme našemu týmu za reprezentaci školy.