Drobečková navigace

Úvod > Ze života školy > Přespolák 21

Přespolák 21

V termínu 6.10.2021 proběhlo Okresní kolo v přespolním běhu v Jindřichově Hradci, kterého se zúčastnili zástupci 6.-9. tříd, a to ve dvou kategoriích (III. kategorie: 6.-7. třídy; IV. kategorie: 8.-9. třídy). Pod vedením paní učitelky Mgr. Marie Kaňkové v celkovém hodnocení tři družstva po sečtení všech výsledků postoupila do krajského kola. A to dívky v III. kategorii a obě družstva ve IV. kategorii (chlapci i děvčata).

Krajské kolo proběhlo opět na stejné trati v Jindřichově Hradci (v parku pod Gymnáziem V. Nováka ) ve středu 13.10.2021. I tentokrát naši sportovci odvedli skvělou práci a v celkovém umístění skončili takto:

Dívky, kat. III skončily na vynikajícím 1. místě. Bohužel v této kategorii se na republikové finále nepostupovalo.

Chlapci, kat. IV se umístili na pěkném 2. místě (postupoval pouze vítěz), kde Petr Bindr zaběhl 3. nejrychlejší čas.

Dívky, kat. IV v celkovém pořadí obsadily 3. místo.

Všem našim sportovcům blahopřejeme ke skvělým výsledkům a paní učitelce za odvedenou práci v průběhu obou závodů.