Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informační schůzka k zápisu

Informační schůzka k zápisuDatum konání:
23.2.2022

 

Vážení rodiče,

 

srdečně Vás zveme na informační schůzku k zápisu do 1. ročníku školního roku 2022/2023, která se koná ve středu 23. února 2022 od 16:00 hodin v hlavní budově školy – více informací naleznete na této zde. Obsahem schůzky budou zejména informace o průběhu zápisu k základnímu vzdělávání a informace týkající se průzkumu předpokladů pro zájemce o přijetí do třídy s uměleckým zaměřením (1. E) s navýšenou hodinovou dotací hudební či výtvarné výchovy.

 

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci prosíme všechny účastníky, aby dodržovali všechna opatření školy v souvislosti s COVID-19 (nasazený respirátor, žádné příznaky respiračního onemocnění, 2 metrové rozestupy, účast pouze jednoho z rodičů).

 

Průzkum předpokladů se uskuteční v úterý 8. března 2022, a to od 15:00 do 18:00 pro uchazeče o přijetí k navýšené hudební výchově (individuální průzkum), a 16:00 hodin pro uchazeče o přijetí k výtvarné výchově (skupinový průzkum).

 

Zápis k základnímu vzdělávání se uskuteční v dubnu 2022, přesný termín a forma zápisu budou ještě upřesněny.

 

Současně prosíme ty rodiče, kteří mají trvalé bydliště ve spádové oblasti naší školy a rozhodli se přihlásit své dítě na jinou základní školu, aby nás prosím o této skutečnosti (alespoň v obecné rovině) informovali na tel.: 384 361 911, popřípadě na emailu jan.javorsky@2zsjh.cz, a to z důvodu možného obsazování volných míst zájemci z nespádové oblasti školy.

 

Mgr. Jan Javorský, ředitel školy