Úvod > Ze života školy > Atletika - Pohár rozhlasu

Atletika - Pohár rozhlasu

Ve středu 4.5.2022 se uskutečnil po roční pauze Pohár rozhlasu. Jedná se o atletické závody , kde žáci 2. stupně soutěží ve dvou kategoriích (6.-7. třídy a 8.-9. třídy). Soutěže se účastní vybraní žáci jak v chlapeckých, tak v dívčích družstvech, kde každý soutěžící může startovat ve dvou disciplínách a 4 nejrychlejší ve štafetě na 4x60 metrů. Soutěžící za své výkony získávají body, které se v rámci jednotlivých družstev sčítají. Družstvo, které v dané kategorii dosáhne nejvyššího počtu bodů, postupuje do krajského kola.

Naší školu reprezentovali tito žáci:

Kategorie dívky (6.-7. třídy): Kovářová Natálie, Průchová Tereza, Těthalová Anežka, Kornhöferová Annna, Hemberová Matylda, Rodová Klára, Langová Kateřina (všechny ze 7.A), Nováková Berenika a Kupková Linda (ze 7.B);

Celkově 1. místo a postup do krajského kola.

Kategorie chlapci (6.-7. třídy): Launa Bohumil (6.B), Petr Jakub, Madar Kryštof, Jon Richard a Hanold Miroslav (všichni 7.A), Jiřík Václav a Valášek Matěj (oba 7.B);

Celkově 2. místo.

Kategorie dívky (8.-9. třídy): Kubíčková Lea a Šímová Viktorie (obě 8.B), Šimůnková Dorota a Maryšková Karolína (obě 9.A), Hamerníková Nela, Šoršová Lucie a Šlechtová Karolína (všechny 9.B);

Celkově 7. místo.

Kategorie chlapci (8.-9. třídy): Havelka Jan (8.B), Hanta Matěj, Nedvěd Lukáš (oba 9.A), Bindr Petr, Havel Čestmír a Novák Patrik (všichni 9.B);

Celkově 5. místo.

Všem žákům děkujeme za jejich přístup a snahu podat co nejlepší výkony a blahopřejeme k dosaženým osobním výkonům. Děvčatům, která postoupila do krajského kola, budeme držet palce v Krajském kole, které se uskuteční 12.5.2022 v Táboře.