Úvod > Ze života školy > Okresní kolo v minikopané

Okresní kolo v minikopané

6.5.2022

V pátek 6.5.2022 proběhlo okresní kolo v minikopané pro kategorii III (6.-7. třídy). I této akce se naše škola zúčastnila ve složení žáků:

Koštial Pavol, Vodáček Matouš (6.A), Boček Jan, Launa Bohumil (6.B), Madar Kryštof, Hanold Miroslav, Jon Richard, Zavadil Josef, Langová Kateřina, Průchová Tereza (7.A) a Valášek Matěj (7.B).

Celkem se zúčastnilo 5 škol (4.ZŠ JH, 6.ZŠ JH, 1.ZŠ Třeboň a ZŠ Slavonice). Turnaj probíhal na 2 hřištích a družstva hrála systémem každý s každým. Hrálo se na Tyršově stadionu v Jindřichově Hradci za nepříliš příznivého počasí. I vzhledem k podmínkám se turnaj odehrál v plném rozsahu.

Po celou dobu předvádělo naše družstvo pod vedením kapitána Kryštofa Madara pěkné výkony, ale nakonec jsme po vyrovnaném zápase se ZŠ Třeboň prohráli a skončili tak na krásném 2. místě.

Soupeři gratulujeme k postupu do krajského finále a našim žákům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Obrázek1.jpg   Obrázek2.jpg   Obrázek3.jpg